Společnost GENTEST s.r.o. zajišťuje anonymní provádění genetických testů. Jejím cílem je nabídnout kompletní rozsah genetických testů a služeb (prodej osvědčených potravinových doplňků a zajištění léčby v zahraničí), které našim klientům umožní nejen prodloužit jejich život, ale i podstatně zlepšit jeho kvalitu.

Několik důležitých informací o nás. Firma GENTEST s.r.o
  • je první česká firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a získala certifikát, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou (viz Certifikáty). Tento certifikát zaručuje maximální možnou spolehlivost výsledku testu a splnění doporučení WHO a legislativních požadavků EU (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS).
  • byla zařazena společností "Europe Unlimited", která pracuje pod záštitou "European Commission’s Life Sciences Programme", mezi 12 nejperspektivnějších firem z oblasti biotechnologií (prezentace těchto firem proběhla v dubnu 2006 v Záhřebu za velké pozornosti privátních i korporátních investorů).
  • byla vybrána jako jedna z 30 firem, které v září 2006 v Pekingu reprezentovaly Evropskou unii na "1st Life sciences partnering event between China and Europe". Toto setkání, jehož účelem je zintenzivnění spolupráce mezi Evropskou unií a ÄŚínskou lidovou republikou, je organizováno ve spolupráci EC (European Commission’s Life Sciences Health Directorate), EFB (European Federation of Biotechnology) a CNCBD (China National Centre for Biotech Development).