Kyäni Nitro Zobrazit větší

Pouze online

Kyäni Nitro

Nový produkt

Tři vědci v roce 1998 získali Nobelovu cenu za svůj objev týkající se "oxidu dusnatého jako signální molekuly v kardiovaskulárním systému". Oxid dusnatý je plyn, který nese zprávy na buněčné úrovni, a je schopen efektivně proniknout buněčnou membránou. Tento plyn se nazývá od roku získání Nobelovy ceny "molekulou života".

Produkt je možné zakoupit na specializovaném webu www.kyani.com.

Více informací

2 149,00 Kč s DPH

Více informací

Oxid dusnatý
Tři vědci v roce 1998 získali Nobelovu cenu za svůj velký vědecký objev týkající se "oxidu dusnatého jako signální molekuly v kardiovaskulárním systému". Oxid dusnatý je plyn s chemickým vzorcem NO, který nese zprávy na buněčné úrovni, a je schopen efektivně proniknout buněčnou membránou. V roce 1992 "věda" prohlásila objev za "molekulu roku" a oxid dusnatý je nazýván od roku získání Nobelovy ceny jako "molekula života".

Oxid dusnatý je přítomen v těle, ale je nestabilní a krátkodobý a proto se musí neustále obnovovat. Může být vyroben z takových známých účinných látek jako dusičnany, které se nacházejí v rostlinách, jako je například Morinda citrifolia (noni ovoce).

Nitro Xtreme je ve srovnání s Nitro FX koncentrovanější směs z Noni ovocné šťávy. Dusičnany, nalezené v rostlinách, jako je Noni ovoce, mohou efektivně produkovat plyn oxid dusnatý. Oxid dusnatý byl zkoumán jako důležitá signalizační molekula v těle s účinky na širokou škálu fyziologických funkcí. Kromě toho Nitro Xtreme obsahuje i CoQ10, hořčík, zinek, chrom a niacin (vitamin B3).

Produkt je možné zakoupit na specializovaném webu www.kyani.com.